Standaard trekkerRenault
Kerax 420
Standaard trekker
Renault
Kerax 420
Vaste prijs excl. btw
€ 14.900
(€ 18.029 bruto)
Bouwjaar
2001
Toestand
Gebruikt
Locatie
Bree 

Basisgegevens
Prijs & locatie
Vaste prijs excl. btw
€ 14.900
(€ 18.029 bruto)
- Locatie:
- Bree, België

Bellen
Technische details
Motor en versnellingsbak
Brandstoftype:
diesel
Soort overbrenging:
mechanisch
Brandstof:
diesel
Aantal versnellingen:
16
Assen en wielen
Asconfiguratie:
4x2
Ophanging:
staal-lucht
Bandenmaten:
315/80R22.5
Bandenconditie:
25 %
Wielbasis:
3.700 mm
Verdere details
Kilometerstand:
309.333 km
Eerste registratie:
12/2001
Details over het aanbod
- Advertentie-ID:
- A213-15-472
- Referentienummer:
- 30014319
- Laatste aanpassing:
- voor het laatst op 02.07.2026
Omschrijving
= Aanvullende opties en accessoires =
- Analoge tachograaf
- Kleine cabine
- Zonneklep
= Meer informatie =
Bandenmaat: 315/80R22.5
Bandenprofiel: 25%
Vooras: Meesturend; Vering: bladvering
Achteras: Vering: luchtvering
Ledig gewicht: 12.200 kg
Laadvermogen: 6.800 kg
GVW: 19.000 kg
Koppelschotelhoogte: 1,2 m
= Bedrijfsinformatie =
Gelieve bij aanvragen steeds het voorraadnummer te vermelden (8 cijfers)
Ledpfxoymt Rus Amyohn
Kopen bij Smz-Smeets & Zonen :
- Sinds 1976 actief : betrouwbaar bedrijf/verkoop van 1700 units per jaar/65.000 verkochte units.1000 op voorraad.
- Service A-Z levering wereldwijd, wij laden voor u optimaal, (niet inbegrepen in de prijs)
- Kentekens/verzekering verzorgen wij voor u.
- Verkoop van alle nieuwe en gebruikte onderdelen banden, smeermiddelen :
Wij bieden u meteen onze beste prijs aan.
Kijk op voor onze volledige voorraad en specials.
13 ha terrein, 2ha volledig uitgerust magazijn, garage en carrosserie.
Bekijk onze bedrijfsvideo:
- Analoge tachograaf
- Kleine cabine
- Zonneklep
= Meer informatie =
Bandenmaat: 315/80R22.5
Bandenprofiel: 25%
Vooras: Meesturend; Vering: bladvering
Achteras: Vering: luchtvering
Ledig gewicht: 12.200 kg
Laadvermogen: 6.800 kg
GVW: 19.000 kg
Koppelschotelhoogte: 1,2 m
= Bedrijfsinformatie =
Gelieve bij aanvragen steeds het voorraadnummer te vermelden (8 cijfers)
Ledpfxoymt Rus Amyohn
Kopen bij Smz-Smeets & Zonen :
- Sinds 1976 actief : betrouwbaar bedrijf/verkoop van 1700 units per jaar/65.000 verkochte units.1000 op voorraad.
- Service A-Z levering wereldwijd, wij laden voor u optimaal, (niet inbegrepen in de prijs)
- Kentekens/verzekering verzorgen wij voor u.
- Verkoop van alle nieuwe en gebruikte onderdelen banden, smeermiddelen :
Wij bieden u meteen onze beste prijs aan.
Kijk op voor onze volledige voorraad en specials.
13 ha terrein, 2ha volledig uitgerust magazijn, garage en carrosserie.
Bekijk onze bedrijfsvideo:
Aanbieder
Opmerking: Registreer gratis of log in, om alle informatie te bekijken.
Geregistreerd sinds: 2013
342 advertenties online
Aanvraag sturen
Telefoon & Fax
+32 89 44... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Sittensen
464 km
Driezijdige kipper
RENAULTKERAX 420 6x4, Bordmatik, Palfinger PK15500
RENAULTKERAX 420 6x4, Bordmatik, Palfinger PK15500
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Raalte
244 km
Zware belasting
MANTGX 41.560 TGX 41.560
MANTGX 41.560 TGX 41.560
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Sittensen
464 km
Kiepwagen
RENAULTKERAX 420 6x4, Bordmatik, Palfinger PK15500
RENAULTKERAX 420 6x4, Bordmatik, Palfinger PK15500
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Saarlouis
210 km
Renault Kerax 420.32 dci
RenaultKerax 420.32 dci
RenaultKerax 420.32 dci
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Thalgau
701 km
Zware vrachtwagen
SCANIAGA 164G480 6X2 Kiphydraulik Radstand 3,15 m
SCANIAGA 164G480 6X2 Kiphydraulik Radstand 3,15 m
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Saarlouis
210 km
Renault Kerax 420.32
RenaultKerax 420.32
RenaultKerax 420.32
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Roosendaal
117 km
Renault Kerax 420 DCI + MANUAL + SPRING + 6X4 + PERFECT TR1064
RenaultKerax 420 DCI + MANUAL + SPRING + 6X4 + PERFECT
RenaultKerax 420 DCI + MANUAL + SPRING + 6X4 + PERFECT
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Milano
621 km
Mercedes-Benz Citaro, 2014, 104 zitplaatsen, Euro 6
Mercedes-BenzCitaro
Mercedes-BenzCitaro
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Bree
108 km
Renault Kerax 420 Hiab 102+remote 6x6
RenaultKerax 420 Hiab 102+remote 6x6
RenaultKerax 420 Hiab 102+remote 6x6
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Bree
108 km
Renault Kerax 420 4x4 Pesci Se 115/5 Extens
RenaultKerax 420 4x4 Pesci Se 115/5 Extens
RenaultKerax 420 4x4 Pesci Se 115/5 Extens
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Neuenstein
394 km
Plattewagen met zeil
RENAULTMidlum 220 DXi 1 Liege Schiebeplane Edscha LBW
RENAULTMidlum 220 DXi 1 Liege Schiebeplane Edscha LBW
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Nowy Sacz
1.160 km
Autolaadkraan
RENAULTKERAX 420 DCI *KIPPER 4,55m + PK 29 002/FUNK*6x6
RENAULTKERAX 420 DCI *KIPPER 4,55m + PK 29 002/FUNK*6x6
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Meerkerk
161 km
Kipper
RenaultKerax 420 DCI 8x4 FULL STEEL KIPPER (ZF16 MANUA...
RenaultKerax 420 DCI 8x4 FULL STEEL KIPPER (ZF16 MANUA...
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Othmarsingen
440 km
Kiepwagen
RENAULTKerax 420 6x4
RENAULTKerax 420 6x4
Uw advertentie is succesvol verwijderd
Er is een fout opgetreden





































































































































































































































































